O szkole

Dlaczego powstała Szkoła Językowa YES?

Pomysł, aby powstała autorska Szkoła Językowa w Serocku – zrodził się dzięki doświadczeniom lokalnego środowiska edukacyjnego. Z poczatkiem 2000 roku pojawiało się coraz więcej głosów zapotrzebowania na kameralne zajęcia z języka angielskiego. Zarówno rodzice, jak i sami uczniowie – poszukiwali alternatywy dla tradycyjnych korepetycji, która jednocześnie uzupełniałaby ofertę pobliskich szkół. Zainteresowania indywidualnym tokiem nauki błyskawicznie rosło – dlatego powstała Szkoła Językowa YES. Na jej siedzibę wybrano samodzielny lokal, który okazał się idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych wiekowo grup, jakie uczą się od lat w Szkole YES.

Kto uczy w Szkole Językowej YES ?

Kilka słów o mnie:

Cześć! Nazywam się Katarzyna Zadrożna i prowadzę Szkołę Językową YES – od samego początku jej istnienia. Moje kwalifikacje nauczycielskie, potwierdza dyplom magistra Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskany na Wydziale Lingwistyki stosowanej oraz roczne studium metodyczno – pedagogiczne na University of Wales w Aberystwyth. Przez wiele lat pracowałam w kilku warszawskich liceach ogólnokształcących, gdzie poznałam różne oblicza zawodu nauczyciela. Tam też zaczęłam gromadzić swoje doświadczenia w nauczaniu, które trwają nieprzerwanie od ponad 20 lat. Poza samym prowadzeniem zajęć w Szkole Językowej YES, jestem też członkiem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, gdzie można mnie spotkać podczas sprawdzania arkuszy egzaminu ósmoklasisty i egzaminów maturalnych z języka angielskiego.  Bardzo dobrze odnajduję się w środowisku nauczycielskim, dlatego pełnię także funkcję trenera we wspomnianej Komisji. Wszystkie te zajęcia sprawiają mi ogromną radość i nie zamieniłabym ich na nic innego!

Co mówią moi uczniowie?

Pani Kasia ma wyjątkowy dar do przekazywania wiedzy. Zawiłości gramatyczne j. angielskiego wyjaśnia w pełni i klarownie. Jako nauczyciel prowadzi lekcje z pomysłem i w bardzo miłej atmosferze dzięki czemu łatwiej jest zapamiętać słówka i całe frazy, co znacząco poprawiło moja aktywną znajomość języka.
Zdecydowanie polecam wszystkim, którym zależy na efektywnej nauce!

5/5

Eliza

Przede wszystkim wspaniały człowiek i profesjonalny nauczyciel!!!
Uważam, że potrafi dotrzeć do każdego, gdyż zajęcia dopasowuje odpowiednio do poziomu wiedzy ucznia! Z przyjemnością chodzę na zajęcia do pani Kasi i zdecydowanie polecam każdemu!

5/5

Magda

Po wielokrotnych, nieudanych próbach podjęcia nauki języka angielskiego w różnych szkołach językowych, po raz pierwszy trafiłam na doświadczonego nauczyciela. Pani Kasia w sposób przystępny i konsekwentny wprowadza w tajniki gramatyki angielskiej i bardzo szybko przełamuje barierę językową, nawet u najbardziej opornych.
Polecam serdecznie 🙂

5/5

Małgorzata

Odwiedź fanpage Szkoły na Facebooku i sprawdź, czym się aktualnie zajmujemy:

Zapisz się na zajęcia