Opinie uczniów

Przede wszystkim wspaniały człowiek i profesjonalny nauczyciel!!!
Uważam, że potrafi dotrzeć do każdego, gdyż zajęcia dopasowuje odpowiednio do poziomu wiedzy ucznia! Z przyjemnością chodzę na zajęcia do pani Kasi i zdecydowanie polecam każdemu!

5/5

Magda

Pani Kasia ma wyjątkowy dar do przekazywania wiedzy. Zawiłości gramatyczne j. angielskiego wyjaśnia w pełni i klarownie. Jako nauczyciel prowadzi lekcje z pomysłem i w bardzo miłej atmosferze dzięki czemu łatwiej jest zapamiętać słówka i całe frazy, co znacząco poprawiło moja aktywną znajomość języka.
Zdecydowanie polecam wszystkim, którym zależy na efektywnej nauce!

5/5

Eliza

Po wielokrotnych, nieudanych próbach podjęcia nauki języka angielskiego w różnych szkołach językowych, po raz pierwszy trafiłam na doświadczonego nauczyciela. Pani Kasia w sposób przystępny i konsekwentny wprowadza w tajniki gramatyki angielskiej i bardzo szybko przełamuje barierę językową, nawet u najbardziej opornych.
Polecam serdecznie 🙂

5/5

Małgorzata

Lekcję odbywają się w przytulnej sali w centrum Serocka.
Na lekcje do Pani Kasi uczęszczam od podstawówki. Lekcje są prowadzone grupowo jak i indywidualnie. Rewelacyjnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej. Do teraz chodzę na konwersacje z języka.
Pani Kasia jest osobą wymagającą, ale genialnie motywuje do nauki!
Do tego jest przemiła i bardzo konkretna.
Gorąco polecam 🙂

5/5

Kinga

Świetnie prowadzone zajęcia, bardzo sympatyczna Pani nauczycielka, dzięki niewielkiej ilości osób w grupie indywidualne podejście do ucznia. Praca z zawodowym egzaminatorem pozwala przybliżyć sobie techniki i strategie egzaminacyjne. Uważam, że zajęcia z Panią Kasią bardzo przydały się zarówno w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego jak i matury, bez których nie poszłoby mi na nich tak dobrze. Polecam bardzo serdecznie! 😀

5/5

Tomek

Zdecydowanie polecam zajęcia u Kasi! Prowadzone w małych grupach, doskonale dobranych pod względem poziomu językowego każdego z uczestników, powodują że na prowadzonych przez nią lekcjach czuję się komfortowo.

Kasia posiada niesamowity dar wytłumaczenia zawiłości języka angielskiego w lekki i dający się szybko przyswoić sposób. Dobiera też sposób prowadzenia zajęć do wieku i umiejętności swoich uczniów.

Na angielski do Kasi chodzę od kilku lat, z poziomu pre-intermediate przeszłam na upper-intermediate. Kasia przygotowywała mnie także do egzaminu FCE. Bez problemu porozumiewam się z cudzoziemcami zarówno w pracy jak i w codziennych, zwykłych sprawach:)

Polecam zajęcia na Polnej zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych!

5/5

Ada

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Kasią. W maju zdawałam maturę z podstawy 98%, z rozszerzenia 95%, ustny 100%. Nic dodać, nic ująć. Polecam serdecznie!
Dziękuję, pani Kasiu!!!

5/5

Emilia